Noclegi domki drewniane do wynajŕcia w gˇrach nad morzem jeziorem

Suwa´┐Żki
Agroturystyka u Ma˝ka

Baza Noclegˇw > agroturystyka > Agroturystyka u Ma˝ka
Drukuj  

Dom3.jpg 
 
 • Dom3.jpg Agroturystyka u Ma˝ka
 • Pomost.jpg Agroturystyka u Ma˝ka
 • Widok z balkonu Agroturystyka u Ma˝ka
 • kuchnia Agroturystyka u Ma˝ka
 • Pokˇj Agroturystyka u Ma˝ka
id#: 1649
Kategoria: agroturystyka

Obiekt po´┐Żo´┐Żony jest na wsi w strefie ciszy w spokojnym otoczeniu otuliny Wigierskiego Parku Narodowego, 40m. od jeziora

Mala Huta 38/1
16-402 Suwa´┐Żki, woj. podlaskie
min. 30z│
Tel.: 875662310
Dzie˝ Dobry! Zanlaz│em Pa˝stwa og│oszenie na stronie www.123polska.pl....

Strona www: http://www.umanka.c0.pl

 • Nad jeziorem / jeziorami
Obiekt: sezonowy

Pe│en opis obiektu

Opis: Do dyspozycji go´┐Żci przeznaczony jest du´┐Ży dwukondygnacyjny dom z centralnym ogrzewaniem o powierzchni 200m2, po´┐Żo´┐Żony na terenie gospodarstwa. Gospodarz nie mieszka w nim i ´┐Ż´┐Żcznie z posesj´┐Ż w ca´┐Żo´┐Żci jest do dyspozycji wynajmuj´┐Żcych. Jest to prywatny teren otoczony dwoma jeziorami granicz´┐Żcy z Wigierskim Parkiem Narodowym. Otoczenie Gospodarstwa jest ciche i spokojne przeznaczone do wypoczynku tak´┐Że aktywnego. W budynku jest 12 miejsc noclegowych wy´┐Ż´┐Żcznie do u´┐Żytku go´┐Żci, znajduje si´┐Ż w nim 5 du´┐Żych i przestronnych pokoi (3 pokoje 2-osobowe i 2 pokoje 3-osobowe), og´┐Żlnodost´┐Żpna ´┐Żazienka i og´┐Żlnodost´┐Żpne WC. Go´┐Żcie maj´┐Ż do dyspozycji w pe´┐Żni wyposa´┐Żon´┐Ż i przystosowan´┐Ż do przygotowywania i konsumowania posi´┐Żk´┐Żw kuchni´┐Ż (lod´┐Żwka, kuchenka gazowa, piekarnik, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak, pe´┐Żna zastawa sto´┐Żowa, sztu´┐Żce, naczynia, garnki) oraz salon wypoczynkowy z kominkiem, fotelami, drewnianym sto´┐Żem, krzes´┐Żami, telewizorem (Naziemna Telewizja Cyfrowa) i wyj´┐Żciem na taras widokowy. Ca´┐Żo´┐Ż´┐Ż terenu jest ogrodzona z miejscami na grilla, ognisko i zaparkowanie samochod´┐Żw, osobny wjazd i furtka (zamykane na noc) dla Go´┐Żci. Wypoczywaj´┐Żcy maj´┐Ż r´┐Żwnie´┐Ż do dyspozycji w´┐Żasne doj´┐Żcie do jeziora (k´┐Żpieliska), pomost z drabink´┐Ż, magazyn, w kt´┐Żrym mog´┐Ż przechowywa´┐Ż swoje rzeczy np. rowery, w´┐Żdki, pontony itp., miejsce do suszenia ubra´┐Ż i grzyb´┐Żw, trzy drewniane sto´┐Ży ogrodowe i jeden st´┐Ż´┐Ż plastikowy z kompletem krzese´┐Ż ogrodowych w r´┐Ż´┐Żnych miejscach dla wi´┐Żkszej swobody. Istnieje mo´┐Żliwo´┐Ż´┐Ż u´┐Życzenia niezb´┐Żdnego sprz´┐Żtu sportowego oraz deski do prasowania i ´┐Żelazka. Go´┐Żcie mog´┐Ż r´┐Żwnie´┐Ż bez skr´┐Żpowania zrywa´┐Ż owoce dost´┐Żpne na terenie gospodarstwa (porzeczki czarne i czerwone, wi´┐Żnie, jab´┐Żka i truskawki). W domu gospodarza istnieje mo´┐Żliwo´┐Ż´┐Ż skorzystania z telefonu i drukarki. Dla zapewnienia bezpiecze´┐Żstwa i higieny go´┐Żci - pobyt bez zwierz´┐Żt domowych. Po´┐Ż´┐Żczenie z Suwa´┐Żkami autobusem pgk. Miejsce to skierowane jest dla os´┐Żb lubi´┐Żcych wypoczynek w ciszy i spokoju na ´┐Żonie natury,( osoby lubi´┐Żce ptaki mog´┐Ż podgl´┐Żda´┐Ż wiele gatunk´┐Żw min. perkozy, czaple, kaczki, ´┐Żab´┐Żdzie, orliki i wiele innych) os´┐Żb lubi´┐Żcych sp´┐Żdza´┐Ż czas aktywnie jak i dla zapalonych w´┐Żdkarzy. W BUDYNKU OBOWI´┐ŻZUJE ZAKAZ PALENIA PAPIEROS´┐ŻW A DLA PAL´┐ŻCYCH PRZEWIDZIANO PALARNI´┐Ż. Miejsce to skierowane jest dla os´┐Żb lubi´┐Żcych wypoczynek w ciszy i spokoju na ´┐Żonie natury, os´┐Żb lubi´┐Żcych sp´┐Żdza´┐Ż czas aktywnie jak i dla zapalonych w´┐Żdkarzy.

Oferowane pokoje:
2-osobowe: 3 pokoi(-je)
3-osobowe: 2 pokoi(-je)

Ca│kowieta iloÂc miejsc noclegowych:

ok. 12

Cena za osobŕ (w SEZONIE):
w pokoju 2-osob: 30 z│
w pokoju 3-osob: 30 z│

Cennik: inne
- 30 z´┐Ż nocleg od osoby. - Wynajem na korzystnych warunkach dla firm, pracownik´┐Żw b´┐Żd´┐Żcych w delegacji, (wystawianie rachunk´┐Żw, du´┐Że podw´┐Żrko – zmieszcz´┐Ż si´┐Ż du´┐Że pracownicze samochody, pomieszczenie na narz´┐Żdzia, sprz´┐Żt i ewentualne materia´┐Ży)

Na terenie obiektu:
 • salka TV
 • sala kominkowa
 • grill
 • miejsce na ognisko
 • plac zabaw
 • boisko futbolowe
 • parking zabezpieczony (zamykany)

W NIEKTËRYCH pokojach apartamentach domkach:
 • balkon

Opis otoczenia
Obiekt po´┐Żo´┐Żony jest na wsi w strefie ciszy w spokojnym otoczeniu otuliny Wigierskiego Parku Narodowego, 40m. od jezior: Krzywe i D´┐Żbr´┐Żwka. Jeziora otaczaj´┐Ż teren z trzech stron co sprawia wra´┐Żenie p´┐Ż´┐Żwyspu. Znakomite po´┐Żo´┐Żenie obiektu sprzyja wycieczkom zar´┐Żwno po Suwalszczy´┐Żnie jak i na Litw´┐Ż.


Atrakcje turystyczne:
1. Wigierski Park Narodowy 2. Klasztor Kamedu´┐Ż´┐Żw w Wigrach 3. Punkty widokowe w Smolnikach, Gulbieniszkach, Rutce Tartak. 4. Sta´┐Żczyki, jedne z najwy´┐Ższych w Polsce wiadukt´┐Żw 5. Wigierska kolejka w´┐Żskotorowa. 6. Jezioro Wigry - wycieczki statkiem Papieskim Szlakiem 7. Sejny: Bazylika, klasztor dominikan´┐Żw, XIX wieczna Synagoga 8. Mosty w Kiepojciach 9. Skansen kultury litewskiej w Pu´┐Żsku, 10. Park Wodny w Druskiennikach (ok. 140 km) 11. Wycieczki do Wilna 12. Sp´┐Żywy kajakowe ( Czarna Ha´┐Żcz´┐Ż) 13. Suwalski Park Krajobrazowy z najg´┐Ż´┐Żbszym w Europie jeziorem – Ha´┐Żcza, wisz´┐Żc´┐Ż dolin´┐Ż, g´┐Żazowiskami 14. Dowspuda – ruiny pa´┐Żacu 15. Wodzi´┐Żki- wie´┐Ż Staroobrz´┐Żdowc´┐Żw z najstarsz´┐Ż w Polsce molenn´┐Ż 16. Wojew´┐Żdzki O´┐Żrodek Sportu i Rekreacji Szelment - najwi´┐Żkszy w p´┐Ż´┐Żnocno-wschodniej Polsce o´┐Żrodek sport´┐Żw zimowych. 17. Cmentarzysko Ja´┐Żwing´┐Żw w Szwajcarii ko´┐Żo Suwa´┐Żk.

W pobli┐u:

do sklepu: 0,3 km
do supermarketu / marketu: 4,5 km
do pla┐y strze┐onej: 2,5 km
do wypozyczalni sprzŕtu wodnego: 3 km
szlaki turystyczne: 0,1 km
do wyci▒gu narciarskiego: 1 km
restauracje / kawiarnie / bary: 4,5 km
dyskoteka / dancing / klub nocny: 4,5 km
s│u┐by medyczne: 4,5 km
poczta: 4,5 km
bank / bankomat: 4,5 km
dworzec / przystanek PKS: 4,5 km
dworzec PKP: 4,5 km

Zamknij okienko