Noclegi domki drewniane do wynajęcia w górach nad morzem jeziorem

Świnoujście
Pensjonat Piaskowy

Baza Noclegów > pensjonaty > Pensjonat Piaskowy
Drukuj  
id#: 905
Kategoria: pensjonaty

Zapraszamy. Pensjonat położony jest w zabytkowej dzielnicy nadmorskiej. Miła obsługa, domowa i ciepła atmosfera.

Żeromskiego 24
72-600 Świnoujście, woj. Zachodniopomorskie
min. 170zł
Tel.: (91) 321 45 18
Dzień Dobry! Zanlazłem Państwa ogłoszenie na stronie www.123polska.pl....

Fax: (91) 321 45 18
Strona www: http://www.piaskowy.com.pl

Obiekt: całoroczny

Pełen opis obiektu

Pensjonat Piaskowy położony jest w zabytkowej dzielnicy nadmorskiej, w zacisznej części promenady, otoczonej zielenią parków i wydm w odległości 20 metrów od plaży. Mieści sią on w stylowej przedwojennej willi z 1902 roku, która po gruntownej rekonstrukcji została zaadaptowana na Pensjonat. W pensjonacie czekają na Państwa komfortowo wyposażone pokoje 1- i 2-osobowe oraz apartamenty, które zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku i pracy. Znajdą tu Państwo spokój i cudownie czyste powietrze. W miłej a zarazem niepowtarzalnej atmosferze \"Klubu Piaskowego\" nasi goście mogą zjeść pożywne i doskonałe śniadanie, a wieczorem zrelaksowaą sią przy kawie.

W pobliżu pensjonatu znajduje sią poczta, amfiteatr, korty tenisowe, kryta pływalnia, gabinety odnowy biologicznej. Pensjonat jest czynny przez cały rok.

Miła obsługa, domowa i ciepła atmosfera sprawią, że zapragną Państwo gościć u nas ponownie.


Oferowane pokoje:

Cena za małe dzieci:
- dzieci do 3 lat GRATIS !

Cennik: inne
np. od 25.12 do 2.01 - +20%
od 23.06 do 31.08 - -5% dla studentów
Możliwość wykupienia obiadów w cenie 12zł/os...; ceny do negocjacji; cena za cały domek 200zł/db; cena za łóżko dostawiane 30zł; sylwester +20%, ..., Za basen symboliczna opłata...

Wyżywienie:

Na terenie obiektu:

Pozostałe:

W KAŻDYM pokoju apartamencie domku:

Opis otoczenia
Świnoujście jest jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie zakątków polskiego Wybrzeża. Miasto położone jest na samym północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce położonym na kilkudzisięciu wyspach (z których zamieszkałe są Uznam, Wolin i Karsibór), co jeszcze dodaje mu atrakcyjności i odmienności. Granice Świnoujścia wyznacza Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie oraz granica państwowa z Niemcami. Centrum administracyjne miasta znajduje się na wyspie Uznam. Tu także znajduje się dzielnica nadmorska z wieloma atrakcjami turystyczno-uzdrowiskowymi. Do największych atutów Świnoujścia zaliczyć można przepiękną, piaszczystą plażę, która rozciąga się od granicy z Niemcami aż do ujścia Świny i dalej do Międzyzdrojów. Poza tym Świnoujście przyciąga turystów łagodnym, morskim klimatem oraz czystym powietrzem.

Na wyspę Uznam dotrzeć można dzięki funkcjonującej w Świnoujściu przeprawie promowej. Położenie geograficzne miasta pozwala na wycieczki do Niemiec (piesze, rowerowe, autokarowe lub statkami białej floty) a także dzięki stałym połączeniom promowym -do Skandynawii.

Poza niewątpliwymi walorami turystycznymi i uzdrowiskowymi Świnoujście oferuje przyjeżdzającym do niego turystom wieloma corocznymi imprezami kulturalnymi i sportowymi. Mają tu miejsce m. in. Festiwal \"Fama\", Regaty Gryfa, Międzynarodowy Festiwal Szantowy \"Wiatrak\" czy Świnoujskie Wieczory Organowe a także Maraton Świnoujście-Wolgast i ostatnio Rajd Orła Bielika -impreza dla amatorów sportów ekstremalnych.


Atrakcje turystyczne:
np. 2 km do Jaskini Jana, ruiny zamku XIII w., gorące Źródła Czarne, itd.

Dojazd:
Pomimo położenia na wyspach, Świnoujście ma coraz lepsze połączenie z krajem i sąsiadami. Przeprawa promowa stanowi dla turystów atrakcję. Otwarcie granic w Garz i Ahlbecku umożliwia dogodny dojazd samochodem turystom z Niemiec. Niemiecka kolej ma końcową stację w centrum miasta. terminal promów morskich umożliwia komfortowe połączenie ze Skandynawią.

W pobliżu:

do sklepu: 0.1 km
do morza: 0,05 km

Zamknij okienko